Reference

Jana Nekvindová
31 červenec v 20:26

Děkujeme naší přední fotografce, že se odvážila být ženou mnoha tváří právě v náš den! Zvládla jsi to výborně - jak roli kamarádky a družičky, tak především tvůrkyní našich nádherných svatebních fotografií! A to nemluvím o fotokoutku! Luci, moc děkujeme :-*

Zuzana Kučerová
29 červen v 10:15

Luci, ještě jednou moc děkujeme za perfektní svatební fotky, vážně krása a i díky Tobě jsme si ten den fakt užili, příště zas.

Michaela Fryzelková

Luci, byli jsme moc spokojeni s tvým nadšením do focení, pro fotku si udělala maximum a přitom si většinou nebyla moc vidět, a proto taky fotky vypadaly přirozeně. Moc děkujeme, že si pozitivně ovlivnila náš velký den.
Míša a Peťa

Lucka Pavláková
31 květen  

Za nás PARÁDA! S focením jsme byli celý svatební den nad míru spokojeni, perfektní atmosféra, nenápadnost fotografky a výsledkem jsou krásné fotky (až moc fotek) .:-D Děkujeme.-)

Martina Koňariková‎ 
8 únor

Holky moc děkujeme za krásné zpestření plesu v Třeštině, myslím si, že se všem fotokoutek líbil. : Bylo to vážně super :) .

Hana Kymadze‎ 
21. září 2015 

Měli jsme tu čest mít Lucinku na naší svatbě a byla to ta nejlepší volba. Zachytila tolik krásných chvílí. Každá fotka jakoby žila. Její fotky mají prostě sílu. Každopádně to nebylo poslední focení, co jsme s touto fotografkou s velkým F, fotili :) všude na tebe budem říkat jen samou chválu Luci..jsi skvělá, moc děkujeme. :):):)

Karlos Benda‎ 
1. červenec 2015  

Paní fotografka s velkým P ...Lepší fotky než od ní jsem neměl...
Byla radost s ní spolupracovat a už teď vím, že to nebylo naše poslední focení...
Můžu všem jen doporučit.... Je to opravdu člověk na svém místě ...

Ivana Hejlová‎ 
23. červen 2015 

Měla jsem tu možnost mít Lucinku na svatbě a opravdu nelituji, je to úžasná mladá holčina, kterou dle mého čeká práce, která jí baví a to je focení. Z jejich fotek jsem nadšená. Chtěla jsem, aby mi na památku nafotila momentky ze svatby, takové, které vidíte v ukázkách, takové, které jsem dostala a podělím se svatebčany na památku. Tyhle momentky dělají ze svatby událost, na kterou má každý v životě vzpomínat jako na jeden z nejkrásnějších událostí v životě. Mé očekávání předčila a já jí ještě jednou chci strašně poděkovat. :)

:-) I.H. 

Kristýna Eržika Slováčková‎ 
4. duben 2014 

Úžasne fotky mám od lucinky. :-) Moc šikovná,:-) všem doporučuji.